Produkt polski

Kim jesteśmy?

Początki

SOLUS to firma o rodzinnych tradycjach, zajmująca się produkcją elementów do plandek, akcesoriów motoryzacyjnych oraz lusterek do samochodów dostawczych, ciężarowych i sprzętu rolniczego.


Początki działalności Firmy sięgają wcześniejszego pokolenia. Firma powstała w 1983 roku. Z upływem czasu stale doskonalimy jakość naszych wyrobów, powiększamy asortyment i zasięg sprzedaży. Wszelkie podejmowane przez nas działania wykonujemy z pasją. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, a wszystkie nasze produkty wytwarzane są w Polsce.


Charakteryzuje nas wysoka jakość. Wkładamy bardzo dużo pracy w to, aby oferowane przez nas produkty były zawsze wytwarzane z jak najlepszych materiałów. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, a nasz dział technologiczny systematycznie sprawdza wyprodukowane elementy.

Fotolia_85448839_S.jpg

Misja firmy

Fotolia_77317863_S.jpg


Produkty firmy SOLUS reprezentują doskonały stosunek jakości do ceny co sprawia, że nasze produkty są najczęściej wybierane przez Klientów, zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Firma posiada stabilną politykę sprzedażową oraz własną sieć logistyczną, dzięki czemu możemy dotrzeć do każdego Klienta w jak najkrótszym czasie.

Nasze priorytety

  • Najwyższa jakość
  • Innowacyjne rozwiązania
  • Najlepsze materiały
  • Szybka dostawa

Firma Solus nie jest oficjalnym dystrybutorem producentów części oryginalnych, tylko niezależnym wytwórcą części.

Kupujący oświadcza, że nabywa Towary Sprzedającego w postaci części zamiennych wyłącznie w celu naprawy pojazdu w celu przywrócenia mu jego pierwotnej postaci i zobowiązuje się do używania tych części wyłącznie w celu naprawy pojazdu w celu przywrócenia mu pierwotnej postaci ("klauzula napraw").
W przypadku, gdy Sprzedający poweźmie wątpliwość lub uzyska wiarygodną informację w zakresie używania części zamiennych przez Kupującego w innym celu niż wskazany powyżej, Sprzedający jest uprawniony do odmowy wykonania zamówienia.
Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za lokalne przepisy wyłączające możliwość powoływania się na klauzulę napraw lub sprzedaż Towarów poza terytorium UE do krajów nie uznających klauzuli napraw w rozumieniu art. 110 Rozporządzenia Rady (WE) NR 6/2002 z dnia 12 grudnia 2001 r. w sprawie wzorów wspólnotowych (Dziennik Urzędowy L 003 , 05/01/2002 P. 0001 – 0024).


realizacja: www.netido.pl